DB SOUND STUDIOS

STUDIO LEKTORSKIE

BANK GŁOSÓW

BAZA GŁOSÓW LEKTORSKICH

Sesje nagraniowe wymagają przede wszystkim dobrego przygotowania. Osoby, które w nich uczestniczą – niezależnie od tego, czy biorą udział w projekcie filmowym, reklamowym czy też muzycznym – muszą dysponować nienaganną dykcją oraz przyjemną dla słuchaczy barwą głosu. Dzięki temu będą w stanie utrzymać ich uwagę w trakcie odsłuchu, wzbudzić określone emocje bądź, w sposób w pełni zrozumiały, przekazać zamierzony komunikat. Ze względu na to, warto wykorzystać rozwiązanie, którym jest bank głosów lektorskich.
Baza lektorów, którą dysponujemy, pozwoli wykorzystać zarówno zapadające w pamięć głosy męskie, jak i damskie. W zależności od potrzeb konkretnego projektu – mogą też Państwo zdecydować się na lektora dziecięcego.

KORZYŚCI

Dlaczego warto zaufać ekspertom? Baza głosów to przede wszystkim gwarancja, że nagrania poszczególnych partii zostaną przeprowadzone w profesjonalnym studiu, przy współpracy z doświadczonymi ekspertami i realizatorami dźwięku, którzy zadbają o niepowtarzalne brzmienie. Pomogą też w ewentualnej obróbce oraz masteringu.

Ponadto – bank lektorów to także gwarancja współpracy z osobami o doskonałej dykcji i poprawnej wymowie, co w przypadku realizacji opierających się jedynie na przekazie dźwiękowym jest niezwykle ważne. To dzięki barwie, tonacji ich głosu, odpowiedniej modulacji oraz umiejętnie zastosowanej intonacji – sesja nagraniowa zyskuje na niepowtarzalności.

Współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi, realizującymi autorskie projekty. Stale udostępniamy nasze zasoby agencjom reklamowym, producentom filmowym, rozgłośniom radiowym, stacjom i producentom telewizyjnym czy też przedsiębiorcom przygotowującym projekty instruktażowe, szkoleniowe bądź promocyjne. Skala wykorzystania naszych zasobów jest naprawdę nieograniczona – nasze studio nagraniowe jest przygotowane do realizacji nawet najbardziej niezwykłych projektów.

Zachęcamy także do skorzystania ze wsparcia naszych ekspertów, którzy zatroszczą się o prawidłową i efektywną obróbkę dźwięku oraz profesjonalny mastering. Oczywiście pomogą oni dobrać do danego projektu najbardziej odpowiedni głos – charakterystyczny w brzmieniu, zapadający w pamięć i przyciągający uwagę.

POWRÓT

KONTAKT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dowiedz się więcej.